Zamknij
REKLAMA

16.08 W magicznej krainie - bajka improwizowana w kinoteatrze Rondo

09:57, 23.07.2020 |
Skomentuj
REKLAMA

Zapraszamy 16 sierpnia (niedziela) do Kinoteatru Rondo na dzień improwizacji, odbędą się warsztaty, a także spektakl. Darmowe wejściówki można odbierać w Kinoteatrze Rondo oraz Chełmińskim Domu Kultury od 22 lipca.

 Warsztaty - godz. 11:00-12:30 Improwizacja teatralna to sztuka oparta akceptacji, dbaniu o innych i słuchaniu. Dobrze te zasady zaszczepiać w serca i umysły naszych pociech. W oparciu o te wartości pokażemy Państwu kilka technik, które pozwolą bawić się z pociechami w tworzenie bajek lub samemu zamieniać się wieczorami w super bajarza i snuć opowieści na dobranoc. Maluchy z pewnością będą dumne z twórczości rodziców i zapamiętają chwile na długo. Zdradzimy też kilka sposobów na zabawę gdy nie ma pod ręką nawet piłki czy klocków, a chcemy uniknąć zabijania nudy przez patrzenie w ekran telefonu czy tabletu.

Warsztaty potrwają półtorej godziny i postaramy się, żeby to był wartościowy czas spędzony z dziećmi. Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 4-10 lat. Można przychodzić w dowolnych składach rodzinnych.

Zajęcia prowadzą improwizatorzy z grupy Bujdy i Bajania czyli:Ada Żurawska i Cezary Markiewicz .

 Spektakl "W magicznej krainie - bajka improwizowana" - godz. 16:00-17:00

Wnętrza Kinoteatru Rondo na godzinę zamienią się w magiczną krainę, o której istnieniu jeszcze nikt nie wie. Stworzą ją aktorzy razem z małymi widzami. Dzieciaki, jak same mówią mają "łby jak sklepy z pomysłami", więc o to kto pojawi się w nowej bajce zupełnie się nie martwimy. Ostatnio był zły ogr, gadające spodnie i czarodziej. Bywały też chodzące hot-dogi, złe księżniczki i gadające szczupaki. Improwizatorzy dbają o to, żeby szalone pomysły widowni ułożyć w piękną opowieść. Z pewnością dobro wygra ze złem i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie.Występujący nie zapominają o tym, że na sali są rodzice i dziadkowie, i przemycają w opowieści humor dla dorosłych. Każdemu należy się przecież godzina śmiechu.

Zagrają improwizatorzy z grupy Bujdy i Bajania: Ada Żurawska, Cezary Markiewicz

Do zobaczenia!

Materiał: ChDK

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz