Zamknij

Chełmnianka Lili Szklanowska trzecia w Czechach

14:07, 28.05.2025 Aktualizacja: 14:15, 28.05.2025
Skomentuj

Chełmnianka Lilia Szklanowska zajęła trzecie miejsce w zawodach międzynarodowych dzieci w jeździectwie w konkurencji ujeżdżenie w czeskim Ołomuńcu (22-25.05.2025).

– Zawody odbywały się w prestiżowej formule CDI, przyciągając czołowych zawodników z Europy. Lilia osiągnęła bardzo dobry wynik 72,375%, co świadczy o wysokim poziomie przygotowania konia i znakomitym porozumieniu zawodniczki z nowym partnerem – informuje klub 14-letniej Szklanowskiej KJ Stajnia Centuria.

– To osiągnięcie jest kontynuacją jej świetnej passy – zaledwie dwa tygodnie wcześniej Lilia z powodzeniem startowała w międzynarodowych zawodach w Gościszowie, gdzie również pokazała się z bardzo dobrej strony zajmując czołowe miejsca. Wyniki te potwierdzają, że para Lilia Szklanowska i Ruillee Ter Dieschoot ma duży potencjał i może w przyszłości liczyć się w walce o najwyższe lokaty na arenie międzynarodowej. Warto podkreślić, że tak szybka adaptacja do nowego konia i osiąganie wyników powyżej 70% w klasach międzynarodowych, to dowód na ogromny talent, ciężką pracę i świetne przygotowanie zawodniczki przez najlepszy zespół trenerski Olgę i Piotra Masłowskich oraz zaplecze techniczne – czytamy w komunikacie klubu.

/zdj. Lilia Szklanowska w Czechach, fot. nadesłane/

materiał: sportowechelmno.pl

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%