Zamknij

Już 600 uczestników Mistrzostw Polski w Kajakarstwie w Chełmnie

11:14, 01.05.2025 Aktualizacja: 11:21, 01.05.2025
Skomentuj

Wielkimi krokami zbliża się jedna z największych imprez sportowych w historii Chełmna – 41. DŁUGODYSTANSOWE MISTRZOSTWA POLSKI W KAJAKARSTWIE.

Zawody zaplanowano 17-18 maja nad Jeziorem Starogrodzkim w Chełmnie.

– Już zadeklarowało się blisko 600 uczestników z całej Polski – mówił Piotr Dajewski, prezes UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno. – Wśród nich nie zabraknie oczywiście naszych zawodników. Przewidujemy start ponad 20 osobowej grupy. Z racji tak dużej liczby startujących nie lada wyzwanie czeka Ośrodek „ZAZ nad Jeziorem”. Będą też dodatkowe atrakcje dla dzieci, które zapewni Chełmiński Dom Kultury – dodaje.

Oprócz czempionatu w kajakarstwie równocześnie odbędą się zmagania w ramach 30 Memoriału Lecha Sławatyckiego, ale to jeszcze nie wszystko.– Zobaczymy także uczestników młodej dyscypliny – SUP. Po raz drugi w historii wyłonieni zostaną mistrzowie Polscy oraz reprezentanci kraju. To wszystko również nad naszym jeziorem – powiedział Dajewski.

materiał: sportowechelmno.pl

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

tadektadek

0 0

będzie się działo👍

23:43, 01.05.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%