9 stycznia br. w hali Szkoły Podstawowej w Unisławiu odbyły się powiatowe zawody w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci. W turnieju udział wzięły: Szkoła Podstawowa w Unisławiu, Szkoła Podstawowa w Kijewie Królewskim, Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie i Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Papowie Biskupim.
Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”.
Wyniki turnieju w kategorii dziewcząt:
Szkoła Podstawowa w Unisławiu: Szkoła Podstawowa w Kijewie Królewskim 0: 4
Klasyfikacja końcowa w kategorii dziewcząt:
I miejsce Szkoła Podstawowa w Kijewie Królewskim
II miejsce Szkoła Podstawowa w Unisławiu
Wyniki turnieju w kategorii chłopców: turniej rozegrano systemem pucharowym
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Papowie Biskupim: Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Robakowie 4: 8
Szkoła Podstawowa w Unisławiu: Szkoła Podstawowa w Kijewie Królewskim 1: 2
W meczu o I miejsce Szkoła Podstawowa w Kijewie Królewskim wygrała ze Szkoła Podstawową im. Wojska Polskiego w Robakowie 6: 2
W meczu o 3 miejsce Szkoła Podstawowa w Unisławiu pokonała Szkołę Podstawową im. Noblistów Polskich w Papowie Biskupim 6: 4
Klasyfikacja końcowa w kategorii chłopców:
I miejsce Szkoła Podstawowa w Kijewie Królewskim
II miejsce Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Robakowie
III miejsce Szkoła Podstawowa w Unisławiu
IV miejsce Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Papowie Biskupim
Zwycięskie drużyny otrzymały puchar Starosty Chełmińskiego, a wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, które w imieniu Starosty Chełmińskiego Zdzisława Gamańskiego wręczył Powiatowy Organizator Sportu Szkolnego Tadeusz Gzella.
Materiał: Starostwo Powiatowe
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz