Zamknij

Klubowy Turniej Karate Kyokushin Kenbukai z okazji Dnia Dziecka

12:05, 08.06.2023 Aktualizacja: 12:09, 08.06.2023
Skomentuj

W sobotę 3 czerwca w Hali Sportowej SP2 odbył się Klubowy Turniej Karate Kyokushin Kenbukai z okazji Dnia Dziecka. W turnieju wystartowało 40 zawodników klubu w poszczególnych kategoriach wiekowych i wargowych.

W konkurencji kumite ( walki kontaktowe ) najmłodsi w wieku od 5 lat do 10 - czas walki 1 minuta, pozostali 1,5 minuty. Turniej był rozegrany systemem drabinkowym - osoby wygrywające swoje walki przechodziły dalej do następnej rundy. Łącznie przyznano medale od 1 do 4 miejsca, dyplomy oraz statuetkę za pierwsze miejsce.

Organizatorem był Chełmiński Klub Kyokushin Karate Kyokushin.

Sędziowie: sensei Michała Okoński sędzia maty, sędziowie boczni: senpai Marcin Otlewski, senpai Marcel Gaszkowski, senpai Marcel Pawiński. Obsługa maty: senpai Filip Tomczak, senpai Oleksandr Rozhok.

Sekretariat: Katarzyna Orzechowska i po raz pierwszy w historii karate w roli spikera Pan Zbigniew Orzechowski który sprawdził się wspaniale. Do i w trakcie walki zawsze był wspaniały komentarz oraz doping, który jeszcze bardziej zachęcał zawodników do lepszej walki.

Mierzenie czasu oraz gong Nadia Grzeszczak.

Serdeczne podziękowania dla rodziców za przybycie na zawody i za wspaniały doping. Specjalne podziękowania dla Pani Kasi za ufundowanie lodów.

Podziękowania za wsparcie finansowe dla Urzędu Miasta Chełmna oraz Starostwa Powiatowego w Chełmnie. Dzięki wsparciu mogliśmy zakupić statuetki za pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach, medale i okolicznościowe upominki z logo klubu.

Materiał: Chełmiński Klub Kyokushin Karate

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%