Zamknij
REKLAMA

24 miejsce Nadwiślanina Chełmno w Polsce

10:07, 23.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Polski Związek Lekkiej Atletyki opublikował klasyfikację Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzików (U-16) za sezon 2021. Reprezentujący Gminę Miasto Chełmno MLKS Nadwiślanin Chełmno zajął 24 miejsce.

Na wyniki w DMP składał się między innymi mityng lekkoatletyczny, który w maju odbył się na Stadionie Miejskim w Chełmnie [TUTAJ WIĘCEJ].

INFORMACJA PRASOWA Z PZLA

“Zespół ze Słupska okazał się najlepszy w gronie ponad 100 klubów z całej Polski. Na rzecz ekipy AML-u punktowała m.in. oszczepniczka Małgorzata Miedziewska, która sezon zakończyła zdobyciem jedynego dla klubu złotego medalu podczas mistrzostw Polski U16 w Karpaczu. AML Słupsk w okresie od 8 maja do początku października zgromadził 3061 pkt. Podium inauguracyjnej edycji ogólnopolskiej rywalizacji uzupełniły ekipy bydgoskiego Zawiszy (2759 pkt.) oraz klubu MKS-MOSM Bytom (2756 pkt.). Najlepsze kluby w rozgrywkach odbiorą okolicznościowe nagrody w tym Puchar im. Janusza Kusocińskiego. Do punktacji drużynowych mistrzostw Polski U16 zaliczane były wszystkie zawody z kalendarza PZLA z minimum klasą I. Do punktacji zaliczanych było 20 najlepszych wyników wg. tabel punktowych. W sumie sklasyfikowano 117 ekip”.

ZOBACZ PEŁNĄ KLASYFIKACJĘ MISTRZOSTW

WYNIKI NADWIŚLANINA W DMP MŁODZIKÓW

Materiał: sportowechelmno.pl

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%