Zamknij

Sukces Krzysztofa Czernieckiego na Mistrzostwach w Poznaniu. Pierwszy start i od razu medal!

17:50, 10.05.2021 Aktualizacja: 18:06, 10.05.2021
Skomentuj

Dzień Dobry Wszystkim. Czas podsumować dla nas ten pracujący weekend. 2 dni intensywnych zmagań. W sobotę startowaliśmy w Poznaniu na Mistrzostwach Miasta Poznania, w których udział wzięło ponad 500 zawodników z całej Polski.

Poznań-Malta jak zawsze o tej porze roku przywitała nas bardzo ciężkimi warunkami do pływania, ale daliśmy radę...

W najliczniejszej grupie kajakarzy młodzików Marcel Hoffmann zajął 26 miejsce w grupie rankingowej. Walczył dzielnie i nie podał się mimo trudności.

Krzysztof Czerniecki w swoim pierwszym starcie w tym roku zajął 3 miejsce w C1- 500m Seniorów.

W niedzielę natomiast startowaliśmy w wewnętrznych kwalifikacjach do kadry wojewódzkiej.

Marcel Hoffmann startował na 2000m, natomiast Krzysztof w tym dniu startował na 1000m w formie treningu poza konkurencją i z czasem 4:15 zajął drugie miejsce, tracąc sekundę do pierwszego.

Marcel zaliczył dobry start, ale cały czas czekamy za oficjalnymi wynikami.

Najważniejsze dla nas było to, że przez te dwa dni mogliśmy stanąć w torach i porywalizować na wysokim poziomie.