Zamknij
REKLAMA

W teamie jak w rodzinie. Zakończenie XIV Rundy Masters w Kręgielni Grawitacja

15:40, 24.12.2019 | J.P
Skomentuj
REKLAMA

Współzawodnictwo może być czynnikiem pozytywnym, a nawet i wskazanym. Łatwo się o tym przekonać widząc radość i przepływ pozytywnej energii wśród uczestników rozgrywek. Każdy rzut kulą, zdobycie nowych punktów to powód do żartów, wzajemnej mobilizacji i kolejnego "przybicia piątki" z uśmiechem. Super atmosferę wzajemnej zabawy czuć już od samego wejścia, kiedy przekracza się progi kręgielni Grawitacja.

Ekipa uczestników, biorących udział w rozgrywkach, niewiele się zmienia, za to kolejność zajmowanych miejsc jest kwestią szczęścia. W tym roku puchary i gratulacje zwycięzcom, osobom wyróżnionym i nagrodzonym wręczał Pan Wojciech Strzelecki, Przewodniczący Rady Miasta Chełmna. Oto jak wygląda lista zwycięzców:

Po zakończeniu części oficjalnej zawsze co roku następuje integracja miłośników gry w kręgle. Można śmiało napisać, że czuć nie tylko przyjacielską, ale wręcz rodzinną atmosferę. I zapewne właśnie o spędzenie wolnego czasu w takim otoczeniu oraz takiej aurze wszystkim chodzi.

 

(J.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

reesosreesos

3 0

A ten w gorsecie , koszuli i marynarce to ktoś ważny? Bo wygląda jak woźny albo chłopak do podawania kul. 23:15, 24.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA