Zamknij

Nasi uczniowie z sukcesami na zawodach pływackich

11:31, 16.11.2019 Aktualizacja: 11:35, 16.11.2019
Skomentuj

W czwartek 14.11.2019 na pływalni "Wodnik" odbyły się mistrzostwa Chełmna szkół podstawowych w pływaniu. Nasza szkolna reprezentacja świetnie się spisała i zdobyła wiele wysokich lokat.

I miejsca zajęli: Maja Mądry(25m dowolnym), Jan Starczewski (25m klasykiem) i Marcel Hoffmann (25m motylkiem).

II miejsce zajęli: Hania Mydlikowska (25m motylkiem) i Tymoteusz Sokół (25m dowolnym).

III miejsce zajął Tomek Mydlikowski (25m grzbietem).

Wysokie V miejsce zajęła najmłodsza nasza grzbiecistka Dobrusia Pilarska. W sześcioosobowych sztafetach zajęliśmy odpowiednio; wśród dziewcząt III miejsce, wśród chłopców II miejsce.

Skład sztafety żeńskiej: J. Karpińska, A. Dąbrowska, H. Mydlikowska, A. Frelska, D.Pilarska i M. Mądry.

Skład sztafety męskiej: I. Blaszczyk, H. Seehafer, T. Sokół,  T. Mydlikowski, J. Starczewski i M.Hoffman. Opiekunem na zawodach był p.Rafał Sierko. Wszyscy zawodnicy, którzy stanęli na podium z rąk pana Przewodniczącego Rady Miasta Wojciecha Strzeleckiego otrzymali złote,srebrne i brązowe medale.

Wszystkim uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy-wielkie brawa.

Materiał: Katolik