Zamknij
REKLAMA

Drużyna z Piątkowa najlepsza w turniej piłki nożnej

11:07, 08.10.2019 |
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę 5 października w Pniewitem odbył się turniej piłki nożnej "Piątkowo 2019". W turnieju wystąpiło 7 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Z każdej grupy do półfinałów awansowały dwie najlepsze drużyny.

W grupie A rywalizowały 4 ekipy: Działowo, Agro-Sieć, BKS i Młodzi Linowiec. W grupie B spotkały się 3 zespoły: Piątkowo, Szwagry i Szwagierki oraz Żubry Linowiec. Awans do półfinałów z grupy A po zaciętej walce wywalczyły drużyny Działowo i BKS, zaś z grupy B awansowało Piątkowo oraz Szwagry i Szwagierki.
W pierwszym półfinale Piątkowo pewnie rozprawiło się z drużyną BKS, a w drugim finale Działowo wyeliminowało zespół Szwagry i Szwagierki.
Mecz o 3 miejsce pomiędzy BKS, a Szwagry i Szwagierki był niezwykle emocjonujący, w regulaminowym czasie zakończył się wynikiem 1-1. Ostatecznie po 8 seriach rzutów karnych spotkanie na swoją korzyść rozstrzygnął zespół BKS.
W wielkim finale zmierzyły się drużyny Działowo i Piątkowo. Drużyna gospodarzy od początku spotkania przeważała w meczu, ale fantastyczna postawa bramkarza Działowa sprawiła, że przez długi czas utrzymywał się rezultat 0-0, jednakże w końcu Piątkowo udokumentowało swoją przewagę trafieniem na 1-0 i takim wynikiem zakończył się ten mecz. 

Najlepszym bramkarzem turnieju z czystym kontem został Patryk Westfalewski (Piątkowo) 
Najlepszym strzelcem turnieju został Damian Jastrzębski (Piątkowo) 
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Michał Kirejewski (Działowo) 

Dziękujemy wszystkim zespołom za udział i zdrową rywalizację. Gospodarz triumfuje w "Piątkowo 2019". Gratulacje!

Materiał: Gmina Lisewo

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA