Reprezentacja SP 4 Chełmno pod wodzą Andrzeja Andrzejewskiego we wtorek (23.06.2026) rozpoczęła udział w Szkolnych Mistrzostwach Polski w piłce nożnej U-15 (klasy 7-8 szkół podstawowych) w dalekich Głuchołazach.
W pierwszym porannym wtorkowym meczu przegraliśmy po walce z SP Chorzów 2:3 (nasz zespół miał jeszcze dwie poprzeczki). W grupie Chełmnianie mają jeszcze drużyny z Nysy, Władysławowa, Tarnowa, Siedlec i Nidzicy. Cztery najlepsze drużyny wejdą do kolejnej rundy mistrzostw.
W mistrzostwach gra 14 drużyn (mistrzów województw) podzielonych na dwie grupy.
WYNIKI
SP 4 Chełmno – SP Chorzów 2:3
SP 4 Chełmno – SP Nidzica 1:1
/zdj. główne: SP 4 Chełmno w Głuchołazach, fot. nadesłane/
materiał: sportowechelmno.pl