Krew to dar! Już 24 stycznia (sobota) będzie czekała na wszystkich zainteresowanych wyjątkowa okazja do niesienia pomocy! W godzinach 11:00-15:00 na parkingu przy Urzędzie Gminy w Unisławiu odbędzie WOŚP'owa akcja oddawania krwi – bo razem możemy uratować czyjeś życie!
Kto może dołączyć? Osoby pełnoletnie, nie starsze niż 65 lat, ważące co najmniej 50 kg. Należy zabrać ze sobą dokument tożsamości.
Do włączenia się w tę szlachetną inicjatywę zachęca Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy, Gmina Unisław oraz Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu.
Twoja kropla krwi może okazać się bezcenna dla potrzebujących!
Do zobaczenia!
materiał: Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz