Zamknij

Tragiczne odkrycie w lesie pod Chełmnem...

. 10:38, 03.11.2025 Aktualizacja: 10:38, 03.11.2025
Skomentuj

31 października 2025 roku - w piątkowy poranek - służby ratunkowe z Chełmna otrzymały dramatyczne zgłoszenie. O godzinie 09:22 do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej wpłynęła informacja o znalezieniu ciała mężczyzny w lesie w miejscowości Kokocko.

Na miejsce natychmiast wysłano straż pożarną, policję oraz zespół ratownictwa medycznego. Zgłaszający wskazał dokładne miejsce w lesie, gdzie na jednym z drzew znajdowało się ciało 29-letniego mężczyzny. Jak przekazały służby, po przybyciu ratownicy medyczni stwierdzili zgon — widoczne były jednoznaczne znamiona śmierci.

Miejsce zostało zabezpieczone, a po zakończeniu czynności straży pożarnej teren przekazano Policji, która prowadzi dalsze postępowanie w celu ustalenia okoliczności tragedii.

To kolejne smutne przypomnienie o tym, jak ważne jest reagowanie, gdy ktoś z naszego otoczenia przejawia oznaki kryzysu psychicznego. Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, znajduje się w trudnej sytuacji, nie zostawajcie z tym sami. W Polsce działa całodobowa, bezpłatna linia wsparcia:

📞 116 123 – telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym

📞 116 111 – telefon zaufania dla dzieci i młodzieży

Pomoc jest dostępna anonimowo i bez oceniania. Zawsze warto sięgnąć po wsparcie.

Info: KP PSP Chełmno 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%