Zamknij

Kolizja aut osobowych w Kornatowie – kierowca Audi próbował uciec z miejsca zdarzenia

10:44, 28.04.2025 Aktualizacja: 11:10, 28.04.2025
Skomentuj

W niedzielny wieczór, 27 kwietnia 2025 roku, o godzinie 19:53 na drodze wojewódzkiej nr 548 w miejscowości Kornatowo doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych – Audi oraz Peugeota. Zdarzenie, choć nie zakończyło się obrażeniami, wzbudziło niepokój przez nietypowy przebieg i próbę ucieczki jednego z uczestników.

Po przyjeździe Jednostki Ochrony Przeciwpożarowej (JOP) stwierdzono, że oba pojazdy znajdowały się w znacznym oddaleniu od siebie – około 2 kilometrów. Jak wynika z ustaleń służb, zarówno Peugeotem, jak i Audi podróżowali jedynie kierowcy.

Samochodem marki Peugeot kierowała kobieta. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, który po przeprowadzeniu badań stwierdził brak jakichkolwiek obrażeń – kobieta nie wymagała hospitalizacji i została pozostawiona na miejscu.

Drugim uczestnikiem kolizji był mężczyzna kierujący Audi. On również został przebadany przez ratowników medycznych – nie odniósł żadnych obrażeń. Jednakże sytuacja przybrała nieoczekiwany obrót: mężczyzna próbował oddalić się z miejsca zdarzenia. Został jednak zatrzymany przez funkcjonariuszy Policji.

Na miejscu działały służby, które zabezpieczyły teren i przeprowadziły niezbędne rozpoznanie. Samochód Audi został sprawdzony pod kątem potencjalnych zagrożeń – nie stwierdzono niebezpieczeństw. Policja prowadzi dalsze czynności w celu dokładnego wyjaśnienia okoliczności zdarzenia oraz motywów działania kierowcy Audi.

Na szczęście nikt nie został ranny, jednak sprawa z uwagi na próbę ucieczki może mieć dalszy ciąg prawny. Policja nie wyklucza, że mężczyzna mógł znajdować się pod wpływem środków odurzających lub alkoholu – weryfikacja tego faktu jest obecnie przedmiotem postępowania.

materiał na podstawie info: KP PSP Chełmno

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%