Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie przedstawili ofertę służby osobom, które stawiły się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chełmnie. Wszystko w ramach zaplanowanych działań na rzecz promocji zawodu policjanta i aktywizacji zawodowej osób zarejestrowanych w urzędzie.
We wtorek (15 kwietnia 2025) w godzinach 9.00-14.00, funkcjonariusz chełmińskiej jednostki Policji i pracownica kadr odbyli spotkania z grupami osób, które stawiły się w urzędzie pracy na zaproszenie tej instytucji. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z ofertą pracy w Policji, procesie rekrutacji do służby, a także zarobkach i ścieżce zawodowej policjanta. Zainteresowani otrzymali dokumenty niezbędne do rozpoczęcia procedury rekrutacyjnej i materiały informacyjne.
W pięciu spotkaniach zaplanowanych co godzinę udział wzięło 59 osób z powiatu chełmińskiego.
Materiał: KPP Chełmno
2 0
Ten na niebiesko - zdjęcie nr 3- to jakiś pajac jest? Nie dziwota, że do policji biorą takich, których nikt nigdzie nie chce. Nieudaczników.