Wiadomości

Zamknij

Gratulujemy i jesteśmy dumni

. 19:21, 28.03.2025 Aktualizacja: 12:48, 26.10.2025
2 Gratulujemy i jesteśmy dumni!

Odwiedziła nas Julia Piskór - srebrna medalistka Światowych Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Turynie! Julia Piskór startując w narciarstwie alpejskim na stokach Sestriere zdobyła srebrny medal Igrzysk w slalomie!

Uwielbiamy takie wiadomości, a chcąc Julii pogratulować, pokazać jak jesteśmy z dumni i obdarować prezentami, gościliśmy Ją w gabinecie Wicestarosty Chełmińskiego Dorota Żulewska.

Zawodniczka klubu Olimpiad Specjalnych "Olimpijczyk" Chełmno, który działa przy Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Chełmno odwiedziła nas z Dyrektorem Ośrodka Aleksandrą Głowacką oraz nauczycielem z tej szkoły, swoim trenerem Marcin Pétr.

15 marca trener Julii przekazywał rewelacyjne wieści na Facebooku:

"Kiedy w 2019 roku pierwszy raz wpinaliśmy Julce narty nawet nie podejrzewałem że ta przygoda będzie miała takie niesamowite momenty... Dzisiaj Julia zdobyła srebro w slalomie na XII Światowych Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych, które rozgrywane są we Włoszech... dołączyła tym sposobem do trójki medalistów ze Światowych Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Boise, USA i Pyeongchang w Korei Południowej których też miałem przyjemność przygotowywać do startów w naszym klubie Olimpiad Specjalnych Olimpijczyk Chełmno...No cóż wychodzi na to, że warto się starać i przykładać na treningach".

Dziękujemy Julii za pełne radości spotkanie. Gratulujemy i jesteśmy przekonani, że jeszcze nie raz Jej sportowe sukcesy przysporzą nam emocji i dadzą powody do dumy.

Dziękujemy!

Materiał: Powiat Chełmiński - Starostwo Powiatowe w Chełmnie

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

JachoJacho

0 0

Dumni Z Czego I Kogo ?

13:51, 31.03.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AdamekAdamek

0 0

To Ta Co Na Obrazku Z Medalem ?

15:26, 02.04.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%