Zamknij

Teatr Echa poleca spektakl "O kogutku, co umiał działać do skutku"

. 19:40, 30.06.2024 Aktualizacja: 11:45, 27.09.2025
Skomentuj

"O kogutku, co umiał działać do skutku"- zapraszamy na fascynującą wyprawę do krainy baśni gdzie kogutek o niezwykłych umiejętnościach stanie w obliczu największego wyzwania swojego życia.

Stara, polska baśń ludowa, której bohaterem jest rozśpiewany i uparty Kogutek. Zwierzę nie byle jakie, bo od pradawnych czasów mające moc przywoływania światła pośród ciemności. Nasz bohater bywa niepokorny, czasem wręcz zadziorny. Nie pozwala na niesprawiedliwość, a jego upór i hart ducha sprawiają, że nawet wrogowie zaczynają traktować go z szacunkiem. Bohater będzie potrzebował pomocy dzieci.

XXV Chełmiński Jarmark Jaszczurczy oraz XIII Międzynarodowe Spotkania z Folklorem

14.07.24 r.

17:00

Park Rydygiera

Spektakl na podstawie baśni tradycyjnej w autorskiej, rymowanej adaptacji K. Żytomirskiej.

Scenografia i rekwizyty: Ewa Dąbrowska i Jan Sajdak.

Teatr Echa:

Katarzyna Żytomirska - opowieść, bębenek obręczowy, śpiew

Piotr Pardela - lutnia oud, cymbały, śpiew

Asteniusz Cupriak - akordeon, śpiew

Partner: Województwo Kujawsko-Pomorskie

#KujawyPomorze #LubieTuByc #KulturaWKP

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%