Ależ to była energia. Młodość i cała masa starań dla publiczności. Kiedy artysta gra i śpiewa tak, że aż struny w dwóch gitarach pękają, to należą mu się wielkie brawa. Wojtek Szumański z zespołem to był mega HICIOR Wibracji Letniego Przesilenia w Chełmnie.
Gratulacje dla Organizatorów za zaproszenie do naszego miasta tak sympatycznych artystów. Tak pozytywnie zakręconych. Wszystkie twarze uśmiechnięte - i o to chodzi, by "rozbujać" zebranych pod sceną mieszkańców.
A teksty ich piosenek są po prostu the best. Mamy nadzieję, że szybko ponownie wrócą do Chełmna!
TO BYŁ ŚWIETNY KONCERT!
Materiał: e-chelmno
Wanda12:49, 24.06.2024
Hmmm is anyone else encountering problems with the images onn this blog loading?
I'm trying to find out if its a problem on my endd or if it's the blog.
Any feedback would be greatly appreciated. https://Ukrain-Forum.Biz.ua/
Anna13:30, 24.06.2024
Było fantastycznie.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
0 0
a na tej stronie co? wirus i koparka?