Wczoraj Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chełmnie brała udział w akcji "Bezpieczne dzieciaki", która odbyła się w Szkole Podstawowej w Stolnie.
Podczas spotkania przypomniane zostały zasady bezpieczeństwa na drogach dzieci.
Strażacy przeprowadzili szkolenie dotyczące zakrztuszeń i zadławień, Stowarzyszenie Klub Polskiego Trakera omówiło temat martwego pola w pojazdach ciężarowych.
Dzieci mogły wsiąść do ciężarówki, radiowozu i pojazdu straży pożarnej, dodatkowo dla najmłodszych przygotowano słodkości i balony.
Materiał: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chełmnie
0 0
A Kiedy Bezpieczne Dzieci ?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz