Orkiestra Dęta Chełmno prowadzi otwarty nabór, zarówno dla amatorów, jak i uczniów/absolwentów szkół muzycznych! Dołącz do Orkiestry i graj na wybranym instrumencie dętym. Zapraszamy osoby w każdym wieku. Zajęcia odbywają się w piątki, o 17:00, w Chełmiński Dom Kultury (I piętro, sala nr 18).
Orkiestra Dęta Chełmno Chełmińskiego Domu Kultury, po krótkiej wakacyjnej przerwie, rozpoczęła spotkania w sierpniu, aby przygotować repertuar do sezonu dożynkowego i koncertów z tym związanych. Wspólnie z kapelmistrzynią, Dorotą Dark zespół opracował materiał na uroczyste przemarsze z mażoretkami, utwory koncertowe zarówno typowo orkiestrowe, jak i te z towarzyszeniem tancerek.
W ostatnim czasie mogliście ich posłuchać na dożynkach w Radzyniu Chełmińskim oraz w Płużnicy. Wzięli udział w barwnych korowodach, zaprezentowali się podczas koncertów, w towarzystwie mażoretek oraz przy oprawie mszy świętej. A w ostatnią sobotę, Orkiestra uatrakcyjniła V Konfrontacje Zespołów Mażoretkowych - Otwarty Puchar Polski Dziękujemy!
Chcesz być tego częścią? Dołącz do Orkiestry Chełmińskiego Domu Kultury!
Zapisy: https://chdk.pl/animacja-kultury/orkiestra-deta-chdk/
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz