Zamknij
REKLAMA

Uderzyła w drzewo i straciła przytomność...

10.51, 28.11.2022 . Aktualizacja: 11.22, 28.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

26 listopada 2022 o godz. 14:58 w Unisławiu doszło do wypadku., Mercedes A190 uderzył w drzewo. Po dojeździe strażaków na miejsce kierująca znajdowała się poza pojazdem, uskarżała się bóle klatki piersiowej.

W trakcie udzielania pomocy kobieta straciła przytomność.

Zabezpieczono miejsce zdarzenia. Udzielono pierwszej pomocy kierującej kobiecie (22 lata), która w wyniku zdarzenia omdlała. Po przybyciu zastępu ZRM przekazano im osobę poszkodowaną, ratownik medyczny podjął decyzję o transporcie osoby poszkodowanej do szpitala w Toruniu. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez Policję samochód został zabrany przez pomoc drogową. Przywrócono ruch na drodze i zakończono działania.

Tuż po godzinie 15:00 zostaliśmy wezwani do wypadku w Unisławiu na ulicy Podgórnej. Kierująca samochodem osobowym marki Mercedes uderzyła w drzewo, wymagała hospitalizacji. Na czas działań ruch chwilowo był wstrzymany, później odbywał się wahadłowo. W działaniach brały udział 2 zastępy Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chełmnie, 2 zastępy OSP Unisław, Policja i ZRM - informuje na swoim FB OSP Unisław

Fot: OSP Unisław

--------------------------------------

 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%