Zamknij
REKLAMA

Odeszła Danuta Ostałowska: chórzystka, prezeska Chóru Collegium Cantorum

18.02, 22.11.2022 . Aktualizacja: 18.09, 22.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy dziś informację o odejściu pani Danuty Ostałowskiej, chórzystki, prezeski Chór Collegium Cantorum.

Widzimy panią Dankę pełną energii i zaangażowania, wpadającą do urzędu przed organizacją turnieju chórów. Potem już dumną i szczęśliwą podczas prezentacji zespołów, które kolejny rok z rzędu odwiedziły Chełmno. I tak chcemy Panią Dankę zapamiętać.

Bliskim, przyjaciołom oraz całemu zespołowi Chóru Collegium Cantorum składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Materiał: Urząd Miasta Chełmna

"Z głębokim żalem zawiadamiamy, że odeszła od nas dzisiaj Danuta Ostałowska - dla wielu z nas Danka, Danusia, Pani Danusia, Pani Prezes. Dziękujemy Pani Danusiu za te wszystkie wspólne lata. Ciężko pogodzić się się z Pani odejściem. Mieliśmy jeszcze tyle planów, marzeń i celów. Była Pani i jest w naszych sercach najlepszym Prezesem Chóru, Prezesem Stowarzyszenia, Dyrektorem Organizacyjnym Festiwali, Człowiekiem Kultury - ale przede wszystkim cudowną Mamą, Babcią, Przyjaciółką, Koleżanką i Chórzystką. Dziękujemy za pomoc, wsparcie, serce i wszystko co zrobiła Pani dla nas. Piękny, barwny ptak, dla którego nie było rzeczy niemożliwych. Jeśli nie udało się wejść drzwiami, to udało się oknem. Obiecujemy, że ciężka praca, którą włożyła Pani w rozwój chóralistyki i życie kulturalne Chełmna nie pójdzie na marne. Składamy wyrazy najgłębszego współczucia Rodzinie. Martyna - pamiętaj, że Twoja chóralna Rodzina zawsze jest z Tobą. Tęsknimy i do zobaczenia..." - Chór Collegium Cantorum

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%