Zamknij
REKLAMA

To był piękny Jubileusz Orkiestry Dętej Chełmińskiego Domu Kultury

21.01, 23.09.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Dzisiaj o godz. 17:00 w Kinoteatrze Rondo odbył się wyjątkowy Jubileusz 50-lecia istnienia Orkiestry Dętej Chełmińskiego Domu Kultury. Muzycy na przestrzeni tak wielu lat umilają czas na wszelkiego rodzaju imprezach. Przyszedł czas na serdeczne podziękowania dla Kapelmistrzów, członków Orkiestry oraz wszystkich osób, które przyczyniły się do rozwoju i wspaniałego rozkwitu tej grupy uzdolnionych osób.

50 lat Chełmińskiej Orkiestry Dętej świętowaliśmy dziś w Kinoteatrze Rondo. Było wzruszająco, radośnie i zabawnie. Z okazji tak pięknego jubileuszu przyjmijcie jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia - pomyślności, dobrego zdrowia, sił i energii, aby sięgać po więcej. Sprawcie, aby nigdy nie zgasło Wasze wyjątkowe poczucie humoru. Dziękuję Wam również za gotowość towarzyszenia nam w trakcie każdej ważnej uroczystości w mieście, którą uświetniacie swoimi występami. Słowa uznania kieruję do całego zespołu orkiestry z kapelmistrzem Batłomiejem Halickim na czele oraz chełmińskich mażoretek. Trwajcie wiecznie! - pisze na swoim FB Artur Mikiewicz

To był wzruszający koncert i występ członków Orkiestry Dętej ChDK oraz grup chełmińskich Mażoretek. O tym jak bardzo się podobało świadczyły gromkie brawa publiczności. 

Fot: J.P.

Zdjęcie tytułowe: FB Artur Mikiewicz

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%