Zamknij
REKLAMA

OSP Strucfoń najlepsza w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych

12.33, 14.09.2022 . Aktualizacja: 14.13, 14.09.2022
Skomentuj
REKLAMA

11 września na stadionie sportowym w Lisewie odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. W zawodach wzięły udział drużyny seniorów z: OSP Bartlewo, OSP Lisewo, OSP Lipienek, OSP Strucfoń, OSP Krajęcin, OSP Pniewite, OSP Linowiec, drużyna kobiet z OSP Krajęcin oraz Dziewczęcia i Chłopięca Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Lisewa.

Zgromadzone drużyny, gości oraz kibiców przywitał Wójt Gminy Lisewo Pan Jakub Kochowicz oraz Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP Pan Kazimierz Jankowski. Komisja składała się z pracowników Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmnie, której przewodniczył młd.kpt. Kasper Korczak.

Zwycięzcom wręczono nagrody pieniężne na zakup wyposażenia dla OSP, puchary i dyplomy. Po odbytych konkurencjach różnica pomiędzy drużynami była w sekundach o czym świadczy wysoki poziom sprawności i umiejętności. Klasyfikacja końcowa przedstawiła się następująco:

SENIORZY:

OSP Strucfoń –  nagroda 2000 zł.

OSP Lisewo – nagroda 1500 zł.

OSP Lipienek – nagroda 1000 zł.

DRUŻYNA KOBIET

OSP Krajęcin – 900 zł.

MDP DZIEWCZYNY

Lisewo – 400 zł.

MDP CHŁOPCY

Lisewo – 400 zł.

24 września w Chełmnie zwycięska MDP chłopców i dziewcząt z OSP Lisewo będzie reprezentowała Gminę w Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych, za których już dziś trzymamy mocno kciuki i życzymy powodzenia.

Serdeczne podziękowania należą się wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zawodów, do pomocy w ich przeprowadzeniu, Wójtowi Gminy Lisewo za wysokie nagrody pieniężne dla zwycięzców, uczestnikom za „zdrową” rywalizację, kibicom za niesamowity doping oraz harcerzom za przepyszną grochówkę. Ogromne gratulacje dla wszystkich drużyn.

materiał: Gmina Lisewo

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%