3 września 2022 odbyły się Dożynki Powiatowo-Gminne w Lisewie. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. na stadionie sportowym. Następnie przybyłych gości i mieszkańców okolic przywitali Gospodarze: Starosta Chełmiński oraz Wójt Gminy Lisewo.
W programie artystycznym zaprezentowali się:
-Zespół Pieśni i Tańca "Pomorze"
-Lisewianie
-Dziecięca Grupa Estradowa z Rypina
Dla najmłodszych przewidziano m.in.: wioskę indiańską, animacje, dmuchańce. Dla wszystkich uczestników była m.in. grochówka, kiełbaski, chleb ze smalcem i stoiska kulinarne.
W trakcie imprezy rozstrzygnięto konkursy dożynkowe i wręczono nagrody dla zwycięzców.
Na wieczór przygotowano występ artystyczny Luka Rosi i Łobuzów oraz zabawę taneczną przy muzyce zespołu Happy Four.
Fot: J.P.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz