Zamknij
REKLAMA

Poszukiwany wyskoczył przez okno i wpadł w ręce policjantów

11.05, 12.08.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Mężczyzna poszukiwany przez policję do odbycia kary pozbawienia wolności postanowił schować się w jednym z pomieszczeń budynku, w którym przebywał. Kiedy mundurowi weszli do środka, wyskoczył przez okno i wpadł w ręce jednego z funkcjonariuszy. Mężczyzna upadając złamał nogę, dlatego, oprócz odsiadki w zakładzie karnym czeka go również leczenie.

Do całej sytuacji doszło we wtorek (9 sierpnia 2022). Policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego z Chełmna pojechali do jednej z miejscowości na terenie gminy Chełmno, żeby sprawdzić adres zamieszkania mężczyzny poszukiwanego w celu odbycia kary 124 dni pozbawienia wolności. Chwilę przed 8.00 rano mundurowi dotarli na miejsce. Jeden z mieszkańców domu otworzył funkcjonariuszom drzwi i wpuścił ich do środka. Stróże prawa usłyszeli, że ktoś próbuje uciec przez okno, dlatego jeden z funkcjonariuszy pobiegł w miejsce, skąd dobiegał hałas, natomiast drugi zabezpieczył teren na zewnątrz. Okazało się, że poszukiwany wyskoczył przez okno na strychu budynku na podwórze. Tam czekał już na niego policjant, który założył mu na ręce kajdanki.

W trakcie doprowadzenia do jednostki policji, zatrzymany zaczął się uskarżać na ból nogi. Mundurowi pojechali z mężczyzną do szpitala i okazało się, że w trakcie upadku złamał ją. Teraz, w trakcie odbywania kary pozbawienia wolności, 32-latek będzie miał również czas na dojście do zdrowia i przemyślenie, czy skok z okna przed policjantami miał sens.

Materiał: KPP Chełmno 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%