Zamknij
REKLAMA

Prezes PiS rusza w objazd po kraju na przełomie sierpnia i września

10:13, 04.08.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Prezes PiS Jarosław Kaczyński rusza w objazd po kraju na przełomie sierpnia i września - powiedział PAP wicemarszałek Sejmu, szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Jak podkreślił, od początku było ustalone, że sierpień miał być miesiącem wolnym od takiej aktywności.

W rozmowie z PAP szef klubu PiS odnosząc się do informacji, że prezes Kaczyński przerwał objazd po kraju, oświadczył: "Nie przerwał". "Od początku było ustalone, że sierpień jest wolny" - dodał Terlecki.

 

"Teraz odbywają się jeszcze ostatnie objazdy osób wyznaczonych, a prezes dopiero rusza na przełomie sierpnia i września" - powiedział Terlecki.

 

Jak podkreślił, duża ofensywa rozpocznie się na przełomie sierpnia i września, a obecnie nie ma żadnej przerwy w wyjazdach.

 

Jarosław Kaczyński odniósł się do kwestii swoich spotkań z wyborcami w wywiadzie dla tygodnika "Sieci". "Miałem zaplanowane, że w tej rundzie odbędę czternaście spotkań w ramach cyklu odwiedzania stolic okręgów nowej struktury terenowej Prawa i Sprawiedliwości, tożsamej z podziałem na okręgi senackie. Precyzyjniej – największych miast w tych okręgach. Chcę być w każdym z nich do czerwca przyszłego roku. Wszystko wskazuje, że jeżeli nie zdarzy się nic nadzwyczajnego, to zadanie wykonam szybciej. Dodatkowo, poza tym planem wizyt w okręgach, były jeszcze konwencja w Markach i spotkanie w Sochaczewie. Łącznie szesnaście spotkań" - powiedział.

 

Jak podkreślił, organizowanie spotkań w sierpniu nie ma większego sensu. "Frekwencja na nich spada, ludzie zaangażowani w życie publiczne chcą odpocząć. Dlatego tak to właśnie było zaplanowane. Po wakacjach do tych spotkań wrócimy" - wytłumaczył Kaczyński.

 

Prezes PiS ocenił także, że tworzenie teorii o rzekomym przerwaniu cyklu spotkań z wyborcami "to całkowite wymysły, działanie osłonowe". "Nic takiego nie miało miejsca. Spotkań było tyle, ile zaplanowaliśmy, wszystkie udane, ważne. Po przerwie wakacyjnej będą kolejne, wchodzimy w okres szeroko rozumianej kampanii wyborczej. Opozycji i jej bojówkom nie uda się zniechęcić nas do rozmów i spotkań z Polakami" - podkreślił. (PAP)

 

autor: Grzegorz Bruszewski

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

Qwerty Qwerty

9 2

Od niewoli, głodu, ognia, wojny i wizyty prezesa...
A tak poważnie.. Bardzo to przypomina "gospodarskie wizyty" pierwszych sekretarzy partii.. 11:35, 04.08.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

NowyNowy

2 10

Chyba masz doświadczenie że wiesz. Od niewoli, ognia i głodu Rudego pozbaw władzy panie. 23:05, 04.08.2022


Z PolskiZ Polski

1 5

Czytają i popierają rudego Folks Dojcza, nic nie zrobił dla Polski, cały czas jątrzył na Polskie mówiąc Polska to nie normalność. Każdy człowiek powinien myśleć samodzielnie i to tylko z nie lubienia do kaczki. 00:35, 06.08.2022


Z ChełmnaZ Chełmna

1 1

Chełmno jest lewicowe i nic tu nie robienie jest ok, będą chwalić tych co okradali Polskę i wspominać komunę jak kiedyś było dobrze. 12:33, 05.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%