Zamknij
REKLAMA

Fines Operator Bankowy - finanse z ludzką twarzą

12:30, 02.08.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Rozmowa z właścicielami placówki Fines Operator Bankowy w Chełmnie - Dominikiem Pilkiewiczem oraz Kingą Oller na temat pracy doradcy kredytowego, sytuacji na rynku kredytowym oraz korzyściach jakie daje klientom skorzystanie z pomocy eksperta kredytowego.

Kim jest i czym zajmuje się ekspert kredytowy? Co zyskuje klient korzystając z Waszej pomocy?

Ekspert kredytowy to osoba, która ma wiedzę i doświadczenie w dziedzinie finansów, m.in. na temat bieżących ofert dostępnych na rynku, zasad oraz warunków, które musi spełnić kredytobiorca czy prawa z zakresu bankowości. Naszym głównym zadaniem jest znalezienie dla klienta najkorzystniejszej oferty kredytu gotówkowego, konsolidacyjnego czy hipotecznego. Porównujemy ze sobą oferty z kilku lub nawet kilkunastu banków, a następnie pokazujemy klientowi dostępne dla niego na rynku możliwości. Pomagamy również w dopełnieniu wszelkich formalności. Dlatego tak ważne w naszej pracy jest, aby nieustannie monitorować sytuacje na rynku, śledzić zmiany w przepisach prawnych i dbać o aktualną wiedzę na temat bieżących ofert i promocji dostępnych dla klientów na rynku kredytowym. Skorzystanie z pomocy eksperta pozwala zaoszczędzić pieniądze dzięki wyborowi najlepszej oferty dostępnej w danej chwili na rynku kredytowym. Nie jesteśmy doradcą konkretnego banku, więc nie mamy w interesie faworyzowania żadnego z banków. W związku z tym możemy sprawdzić dostępne dla klienta oferty i wspólnie, obiektywnie je porównać. Skorzystanie z naszych usług to również oszczędność czasu, który w innym wypadku przeznaczyć trzeba na chodzeniu po placówkach bankowych i robienie zbędnych zapytań do BIK obniżających zdolność kredytową.

Czy usługi eksperta kredytowego są płatne?

Nie, klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z usługą. Rozliczenie następuje bezpośrednio między bankiem a pośrednikiem bez zmian w warunkach cenowych dla klienta. Osoba odwiedzające nasze biuro może mieć również pewność, że w przeciwieństwie do pracownika konkretnego banku, porównamy kilka ofert i pomożemy wybrać te najkorzystniejszą.

W obecnym czasie z jakimi problemami zgłaszają się klienci?

W związku z rosnącymi w ostatnim czasie stopami procentowymi raty klientów, którzy zdecydowali się w ostatnim czasie na kredyty ze zmienną stopą procentową poszybowały w górę. Z tego powodu zgłasza się do nas wiele osób, dla których znajdujemy możliwości obniżenia aktualnie płaconych rat. Dostęp do oferty wielu banków daje nam szerokie pole manewru, dostęp do najlepszych promocji oraz możliwość wyboru stałego lub zmiennego oprocentowania wedle potrzeb klienta. Poza tym zgłaszają się do nas również do nas osoby, którym ich bank odmówił kredytu lub przedstawił niezadowalające warunki. Trafiają też do nas klienci, którym zależy na szybkim uzyskaniu gotówki w ramach ofert na oświadczenie oraz tacy, którym pomagamy rozwiązać problemy wynikające z opóźnień w płatnościach skutkujących wpisami w bazach dłużników. Ze względu na specyfikę pracy i możliwości staramy się znajdywać rozwiązania na wszelkie problemy związane z finansami klientów.

Czego może spodziewać się klient odwiedzający placówkę Fines Operator Bankowy w Chełmnie przy ulicy Rycerskiej 4?

Tym, co nas wyróżnia jest indywidualne podejście do klienta. Nie ma dwóch takich samych przypadków, więc wnikliwie badamy oczekiwania oraz potrzeby, pytamy klienta o jego obecną sytuację oraz plany na przyszłość. Dzięki temu możemy zaproponować najlepsze dostępne dla niego rozwiązania.

Dlaczego zdecydowali się Państwo na otworzenie placówki Fines Operator Bankowy?

Oboje od wielu lat działamy w bankowości. Stąd tak cenne w tej branży doświadczenie. Naszą misją jest pomaganie ludziom w poruszaniu się na rynku finansowym oraz rozwiązywanie ich problemów. Niestety praca w banku nie pozwala na obiektywne podejście do sytuacji klienta. Pracownika banku ogranicza dostęp do tylko jednej oferty, którą musi sprzedać, aby zarobić. Natomiast praca pośrednika nie przywiązanego sztywno do oferty żadnego z banków pozwala obiektywnie doradzać klientom w wyborze najlepszych rozwiązań. Daje nam również elastyczność, nie jesteśmy ograniczeni godzinami funkcjonowania oddziału, możemy w razie potrzeby dojechać do naszych klientów lub spotkać się w nietypowych godzinach. Bankowość jest naszą pasją, a praca doradcy pozwala pomagać ludziom dzięki naszej wiedzy i znajomości realiów rynku, na którym działamy.

Placówka Fines Operator w Chełmnie znajduje się przy ulicy Rycerskiej 4.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%