Zamknij
REKLAMA

Sukces piosenki Tomasza Jarmołkiewicza i Zbigniewa Hofmana. Gratulujemy I miejsca

11:28, 31.07.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Udało się! Piosenka Drogi "FALA" zatriumfowała na Festiwalu w Mrągowie !!!! Słowa napisał Tomek Jarmołkiewicz - a muzyka i wykonanie: Zbigniew Hofman. Brawo! Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Wczorajszy drugi dzień 41. Festiwalu Piknik Country & Folk w Mrągowie przyniósł wiele wzruszeń i radości! Występ na scenie przy Molo z zespołem Wheels of Steel, gdzie zagraliśmy moją "Psią duszę" (dziękuję Ernest Dudek, Jerzy Dudek, Misiek Tokarski, Lucjan Dołęga, Karol Krąż!). Super spotkanie z Colorado Band: Janusz Nastarowiczem, Leszek Laskowskim i George'm Hamiltonem V. Wieczorem ekstra koncerty - krótki Babsztyla, jubileuszowy Colorado Band, przebojowo publiczność rozkołysał Mariusz Kalaga z zespołem. - informuje wzruszony Tomasz Jarmołkiewicz.

A później... Później był CZAS NA MŁODOŚĆ. Klaudia Magica oficjalnie zadebiutowała na scenie amfiteatru, a wymagająca mrągowska publiczność przyjęła ją z ogromnym aplauzem! Objawieniem wieczoru okazała się Laura Tylińska, 12-letnia dziewczyna akompaniująca sobie na ukulele. Jerzy Głuszyk i Jerzy Dudek otrzymali zasłużone medale Ministra Kultury za zasługi i wkład w polską kulturę. Następnie nad Czosem zabrzmiał koncert Tribute to Kenny Rogers z udziałem Music Road Pilots i różnych wykonawców.

A po nim... Piosenka "Fala" decyzją Kapituły konkursu zdobyła I miejsce w Konkursie na piosenkę drogi. Dziękuję Cezary Makiewicz i Wojciech Dudkowski za wspólną radość "na pudle" i gratuluję świetnych piosenek; po prawdzie gratulacje za pięknie dźwięki i dobre słowa należą się wszystkim nagrodzonym: Karolina Jastrzębska (z którą w ubiegłym roku piosenką "Drogi" zdobyliśmy trzecie miejsce) Rafał Oryńczak, Andrzej Oryńczak.

A później jeszcze koncerty zespołów Zespół Ślad i Caroline & the Lucky Ones. Zakończyliśmy dzień około godz. 2 w nocy, kiedy pierwsze krople deszczu zaszemrały w listowiu tataraków nad Czosem. Dziś zaś mamy ulewę, a jej Fala z oblicza Ziemi zmywa właśnie brud i pył. Krzysztof Majkowski - cudowny Piknik!!! Miałeś świetny pomysł na młodych!!!

"Za krzywdy przyjdzie kara,

zapłata losu szczodra;

oko za oko, wet za wet!

Po stokroć wróci fala

i z wielką mocą odda,

co kiedyś dałeś jej"!

Dzisiaj premiera teledysku do "Fali" na Babsztylowym kanale YT oraz na fanpage'u FB!!!

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

HerbatkaHerbatka

10 22

Tomku, wielkie gratulacje!!!!!
Artysta to stan ducha, nieważne miejsce zamieszkania.
Chociaż artysta to nobilitacja dla miejsca... zamieszkania artysty. 13:49, 31.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MieszkaniecMieszkaniec

8 8

Gratulacje... 07:02, 01.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

<><>

2 1

Do wszystkich zawistników krótkie pytanie - czy potraficie napisać chociażby rozprawkę?
Wiem, że lato i gorąco, ale pytanie jest krótkie.
Świat jest piękny, i Chełmno, i ludzie.
Jad piękności szkodzi, i nie mam na myśli jeno urody.
🙂🙂🙂 15:19, 06.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%