Zamknij

Kilkanaście zdarzeń na terenie miasta obsłużył wczoraj zastęp OSP Chełmno

11:35, 02.07.2022 Aktualizacja: 13:06, 03.07.2022
Skomentuj

Nawałnica wyrządziła sporo szkód. Wypompowywanie wody oraz usuwanie konarów i całych drzew w wielu miejscach miasta to najczęstsze działania. Po wielu godzinach pracy zastęp skończył działania i wrócił do strażnicy.

Na terenie miasta działały również OSP Bieńkówka Osp Ksrg W Podwiesku KSRG OSP Nowawieś Chełmińska OSP Rybieniec oraz oczywiście Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chełmnie

Jak przysłowiowe pszczółki pracują również druhowie z OSP Unisław, którzy na swoim FB informują:

Żadne zdjęcia nie odzwierciedlają tego, co się działo w naszej okolicy przez ostatnie godziny. Strażacy i inne służby mają ręce pełne pracy i będą mieli przez najbliższe godziny, dlatego prosimy o wyrozumiałość, każdy stara się jak może. Prosimy przede wszystkim o zachowanie szczególnej ostrożności.

Materiał: OSP Chełmno i OSP Unisław

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

Anioły św.FlorianaAnioły św.Floriana

9 1

Strażacy jak zwykle niezawodni.Zawsze można na was liczyć.Wielkie dzięki.

12:13, 02.07.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%