Od dziś na naszym pierwszym i drugim piętrze znajdziecie urzędowe kąciki dla maluchów! Przygotowaliśmy je dla Waszych pociech, w których mile spędzą czas, podczas gdy Wy załatwicie u nas swoje sprawy.
Wczoraj kąciki zdały egzamin u przedszkolaków z Miejskie Przedszkole Tęczowy Zakatek Bardzo Wam dziękujemy!
Fot. Klaudia Peplińska
Materiał: Urząd Miasta Chełmna
4 1
a kto ma pilnować dzieci ? mają być pozostawione same sobie, chyba, że ten pan ze zdjęcia sie nimi zajmie, a może będzie zatrudniony kolejny żołnierz.
2 1
Dla mnie NAJLEPSZY BURMISTRZ JAKICH MIELIŚMY !
Wyrozumiały , opiekuńczy mam nadzieję że długo będzie królował w CCH . Pozdrawiam również wszystkich z urzędu co wnoszą w chełmnie miłość i przyjaźń..❤️
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz