Mamy to! Mamy zwycięzcę tegorocznego Konkursu im. Agnieszki Karasek. Jury uznało, że Puchar przechodni otrzymuje Zespół Rewalidacyjno - Wychowawczy nr III Pani Katarzyny Droszcz Ich pies Rocky zachwycił wszystkich - gratulacje!
Jednocześnie w tym konkursie nie rywalizacja jest najważniejsza, a KOOPERACJA w działaniach na rzecz wsparcia zwierząt, które kochała Pani @Agnieszka Trufla (Agnieszka Karasek) i my.
W związku z tym zebraliśmy RAZEM:
I wszystko to przekażemy na rzecz bezdomnych zwierząt w schronisku.
Już dziś rozpoczynamy nową zbiórkę, by za rok móc powiedzieć znowu: Mamy to I tym, co mamy chcemy obdarować zwierzęta, które potrzebują naszego wsparcia.
Wszystkim, którzy brali udział w konkursie w jakikolwiek, nawet najdrobniejszy sposób, serdecznie w imieniu organizatorów dziękujemy i gratulujemy.
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz