Zamknij
REKLAMA

Działania "Prędkość" na drogach powiatu chełmińskiego

12:57, 28.04.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Wczoraj (27 kwietnia) na drogach całego kraju prowadzone były wzmożone działania policjantów drogówki. Mandaty za prędkość posypały się także w powiecie chełmińskim. Najwyższy mandat zapłacił kierowca, który przekroczył prędkość na krajowej 91 w Wielkim Czystym.

Głównym celem przeprowadzonych przez funkcjonariuszy działań pn. „Prędkość” było zapobieganie ewentualnym wypadkom drogowym, a także innym niebezpiecznym sytuacjom na drogach. Mundurowi, oprócz kontroli prędkości pojazdów, skupiali się również na innych wykroczeniach, a także sprawdzali trzeźwość kierowców i stan techniczny pojazdów.

Chełmińscy policjanci w trakcie prowadzonej akcji ujawnili 23 wykroczenia dotyczące przekroczenia prędkości, za które nałożyli na kierowców 21 mandatów karnych i zastosowali 2 pouczenia. Niechlubnym rekordzistą był kierowca audi, który na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Wielkie Czyste, jechał z prędkością 148 km/h w miejscu, gdzie mógł jechać 90 km/h. Mundurowi nałożyli na niego mandat karny w wysokości 1500 zł, a na konto kierowcy wpłynęło 10 pkt karnych.

Funkcjonariusze sprawdzili również stan techniczny 36 pojazdów, czego efektem było zatrzymanie 3 dowodów rejestracyjnych za techniczne nieprawidłowości. W trakcie prowadzonych działań na drogach powiatu chełmińskiego nie odnotowano wypadków drogowych.

Materiał: KPP Chełmno

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

cchcch

1 0

nie pisze się w Wielkim Czystym, tylko Wielkim Czystem. 18:35, 28.04.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

NauczycielNauczyciel

0 0

Polonista zaczynasz zdanie od małej litery, czy to jest ok. 23:42, 28.04.2022


REKLAMA
0%