Najserdeczniejsze życzenia z okazji 50-tej rocznicy pożycia małżeńskiego od Burmistrza Miasta Chełmna usłyszeli dziś Państwo: Halina i Lech Kurowscy oraz Barbara i Ryszard Zarembscy.
-Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego to świadectwo zgody i miłości małżeńskiej. To przykład i wzór dla tych wszystkich, którzy decydują się związać węzłem małżeńskim. Trwałość Waszego pożycia małżeńskiego i pielęgnowanie fundamentalnych wartości w rodzinie, założonej przed pół wiekiem, docenione zostały przez nasze Państwo. Dowodem na to jest przyznanie przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej medali za długoletnie pożycie małżeńskie. - mówił do Jubilatów Artur Mikiewicz.
Serdeczne gratulacje Małżeńskie Pary złożył również kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Chełmnie - Robert Samcik.
Wyróżnionym Parom życzymy wielu jeszcze wspólnych lat w zdrowiu i szczęściu.
Fot: J.P.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz