Zamknij
REKLAMA

Relacja z konkursu wiedzy o gminie Unisław i powiecie chełmińskim

16:06, 15.09.2021 |
Skomentuj
REKLAMA

„Konkurs wiedzy o gminie Unisław i powiecie chełmińskim’ 2021” przeprowadzono w środę, 15 września w Gminnym Ośrodku Kultury w Unisławiu.

Do udziału w pisemnym sprawdzianie zaproszono uczniów z gminy Unisław szkół podstawowych z klas IV-VI (I kategoria wiekowa), z klas VII – VIII SP (II kategoria wiekowa) oraz uczniów Liceum Ogólnokształcącego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej (III kategoria wiekowa). Ponadto, swoją wiedzę będą mogli przetestować również dorośli w trakcie obchodów tegorocznego Święta Kapusty, około godz. 18.30.  Wtedy też nastąpi uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie atrakcyjnych nagród, na zakup których Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu otrzymał dofinansowanie ze środków Starostwa Powiatowego w Chełmnie. Organizatorzy: Gmina Unisław, Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu, Samorząd Szkoły Podstawowej w Unisławiu i Gminna Biblioteka Publiczna w Unisławiu.

Laureaci konkursu:

Kategoria „Klasy IV – VI SP”

 I miejsce Zuzanna Gawle SP Unisław i Jakub Maciejewski SP Unisław

Kategoria „Klasy VII – VIII SP”

I miejsce Jacek Gawle SP Unisław

II miejsce Anna Działek SP Unisław

III miejsce Alicja Maćkowska SP Unisław, Karol Zieliński SP Unisław i Tycjan Podraza SP Unisław

Nagrody za udział (SP Unisław): Julia Stanisławska, Hanna Startek, Witold Miętus, Przemysław Susała i Michalina Podleś

Gratulacje!

Serdecznie dziękuję Joannie Chrobak – Jankierskiej za  współpracę i zaangażowanie w organizację konkursu. Podziękowania kieruję również w stronę Dyrekcji szkół i Nauczycieli. Brawa dla aktywnych uczniów, którzy zechcieli sprawdzić się w pisemnym teście. Miło było Was gościć  w murach Gminnego Ośrodka Kultury w Unisławiu. Dziękuję także Zarządowi Powiatu Chełmińskiego za wsparcie finansowe – mówi Paweł Marwitz, dyrektor GOK w Unisławiu.

Zapraszamy wszystkich uczniów, którzy wzięli (15 września 2021) udział w konkursie na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród, podczas obchodów Święta Kapusty w Brukach Unisławskich w sobotę, 18 września około godz. 18.30.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%