Zamknij
REKLAMA

Mistrz kuchni molekularnej zawita do Chełmna. Sami sprawdźmy, czym nas zaskoczy

13:33, 14.09.2021 |
Skomentuj
REKLAMA

Minęły tegoroczne wakacje, w czasie których mieszkańcy naszego miasta mogli znaleźć sporo interesujących imprez masowych dla siebie. Występy, koncerty, gry miejskie, spacerki z przewodnikami. Wrzesień również nie musi być nudnym miesiącem. Wystarczy tylko uważnie się rozejrzeć i wykorzystać okazje na wydarzeniach, które zostały dla nas jeszcze przygotowane.

A niewątpliwą gratką będą pokazy kulinarne w czasie otwarcia w nowej lokalizacji Salonu Meblowego „Gabryś” (w Chełmnie przy ul. Podgórnej 57), które poprowadzi Przemysław Czekała – Szef Kuchni Wielkopolskiej, właściciel firmy „Kreatywna Kuchnia”.

Ten wyjątkowy Kucharz w 2011 roku wraz z ekipą narodową zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Kulinarnych w Turcji. Następne z jego sukcesów to srebrny medal w kategorii pasta w Serbii, srebrny oraz złoty medal na Mistrzostwach Kulinarnych w Chorwacji. Rok 2012 to trzy srebrne i jeden złoty medal - zdobyte wraz z ekipą narodową podczas Międzynarodowego Festiwalu Kulinarnego w Istambule oraz trzy medali srebrne i dwa złote podczas Mistrzostw Kulinarnych w Chorwacji na wyspie Brać.                    

We wrzeniu tego samego roku pierwsza w historii Reprezentacja Kulinarna Polski na czele z Przemysławem Czekałą zakwalifikowała się do udziału w V Międzynarodowym Kulinarnym Pucharze Kremla „Kremlin Cup”, gdzie jako kapitan zdobył dwa brązowe medale w kategoriach „Dania z ryb oraz ptactwa”.

 

Czym zaskoczy nas mistrz kuchni 25 września 2021 podczas otwarcia Salonu Meblowego „Gabryś”?

Tego nie możemy zdradzić. Dodać jednak należy, że pokazy w których bierze on udział charakteryzują się lekką i pełną humoru atmosferą.

Ugruntowana pozycja na rynku lokalnym firmy „Gabryś” przekłada się również na bardzo dobre kontakty z producentami sprzętu AGD, mającego zastosowanie w kuchni.

W związku z tym wszyscy, którzy są zainteresowani wymianą swoich wysłużonych już urządzeń na nowe, będą mogli zapoznać się z ofertą firmy AMICA.

Osoby reprezentujące w/w firmę w sposób szczegółowy odpowiedzą na pytania dotyczące eksploatacji prezentowanych urządzeń. Fachowa podpowiedź co do zastosowania i ich możliwości może być pomocna w odpowiednim wyborze sprzętu AGD oraz pozwolić na świadome i racjonalne wydanie posiadanych funduszy finansowych.

Nowe ekspozycje mebli kuchennych, pokazy kulinarne, doradztwo w zakresie nowego sprzętu to nie wszystko co zostało przygotowane w tym dniu przez właścicieli Salonu „Gabryś”.

O tym jakie jeszcze niespodzianki czekają na odwiedzających powinniśmy przekonać się sami.

Zatem serdecznie zapraszamy na otwarcie Salonu Meblowego przy ul. Podgórnej 57 w Chełmnie.

Będzie się działo !!!

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%