Zamknij
REKLAMA

Czy jesteście gotowi na letni sezon? Firma „INTER-CAR” Wam w tym pomoże. Obsługa aut z nowym czynnikiem chłodzącym R1234yf

11:48, 16.05.2021 |
Skomentuj
REKLAMA

Jeszcze kilka lat temu klimatyzacja w samochodzie odbierana była jako luksus i dodatkowy komfort. Dziś kupując nowe, czy używane auto wszyscy chcielibyśmy, aby była ona na wyposażeniu. Jeżeli chcemy być w pełni zadowoleni z jej działania, to musimy o nią zadbać, a wtedy odwdzięczy się nam prawidłowym funkcjonowaniem. 

Nie wszyscy wiedzą, że ubytek czynnika chłodzącego wynosi od 10% do 20% rocznie. Uzależnione jest to od stopnia szczelności układu i jego sprawności. Dodatkowo układ klimatyzacyjny naszego auta może mieć różny czynnik chłodzący. Przepisy Unii Europejskiej, dotyczące ochrony środowiska z dnia 1 stycznia 2017 roku, wprowadziły zmiany w tym zakresie. W nowych produkowanych autach coraz częściej stosowany jest czynnik R1234yf, charakteryzujący się obniżonym współczynnikiem tworzenia efektu cieplarnianego.

Dostosowując się do nowych wymogów oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Firma „Inter Car” zakupiła nowe urządzenie do klimatyzacji TEXA Konfort 760R. 

Model ten przygotowany jest do obsługi gazu R1234yf. Jako jedyny na rynku posiada również system uszczelniania butelek z olejem - pozwalający na wyeliminowanie tzw. „wsiąkania” przez olej PAG wilgoci z powietrza. 

System rozpoznania typu butelki z olejem oraz płukanie przewodów przed użyciem innego oleju pozwalają na pracę wraz z hybrydowymi  układami. 

Szybko zbliżający się okres wakacyjny powinien skłonić nas do odwiedzenia profesjonalnego warsztatu.

Już dziś możemy pomyśleć o sprawdzeniu szczelności, nabiciu i odgrzybieniu klimatyzacji oraz skontrolowaniu sprawności całego układu.

Pracownicy Firmy „Inter Car” wykonają te czynności praktycznie natychmiastowo, bądź umówią się na konkretną godzinę i datę - dogodną dla klienta.

Termin wizyty ustalić można kontaktując się drogą telefoniczną pod numerem telefonu:  697 986 001.

(artykuł sponsorowany)

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%