Zamknij
REKLAMA

Zespół Szkól nr 2 życzy swoim maturzystom powodzenia na egzaminach

10:54, 04.05.2021 |
Skomentuj
REKLAMA

Nasi absolwenci rozpoczęli swoją maturalną przygodę z egzaminem z języka polskiego. Życzymy powodzenia! Połamania długopisów!

Drodzy Maturzyści,

przystępujecie do – jak dotąd – najważniejszego egzaminu w Waszym życiu.

Z całą pewnością tegoroczna matura zapisze się głęboko nie tylko w Waszych sercach i pamięci. Tradycyjne określenie matury, jako „egzaminu dojrzałości” nabrało tym razem jeszcze bardziej wyjątkowego znaczenia. Nie ulega wątpliwości, że prawdziwym sprawdzianem Waszej dojrzałości był rok, w którym - uwięzieni przed monitorami komputerów - pozbawieni zostaliście bliskości innych osób, radosnych szkolnych spotkań, wycieczek, fizycznego wsparcia nauczycieli i rówieśników. Rok, w którym epidemia koronawirusa odebrała Wam radość organizowania i przeżywania studniówki czy żakinady, bezpowrotnie pozbawiła Was przywileju bycia najstarszą klasą w szkolnych korytarzach. Był to rok, który odbierając wiele, niewiele dał w zamian.

Wiemy, ile determinacji i samodyscypliny potrzebowaliście każdego dnia, by zmobilizować się do systematycznej nauki. Wierzymy jednak, że zrobiliście wszystko, co w Waszej mocy, by wyniki matury były bardzo dobre. Mamy nadzieję, że wiedza i umiejętności zdobyte w naszej szkole umożliwią Wam podjęcie wymarzonych kierunków studiów czy pracy.

Życzymy Wam mądrości w podejmowaniu ważnych życiowych decyzji, przed którymi już niebawem staniecie. Życzymy, aby Wasze wybory były zawsze podyktowane sercem i rozumem oraz by wynikały z troski o siebie i innych ludzi. Życzymy Wam pomyślności i szczęścia w najbliższych trudnych dniach, ale także w całym dorosłym życiu.

Dziękujemy Wam, że współtworzyliście wyjątkową społeczność naszej szkoły. Ufamy, że lata spędzone w chełmińskiej „dwójce” zapisały się trwale w Waszych sercach i pamięci.

Powodzenia, Drodzy Absolwenci!

Dyrekcja, Nauczyciele, Koleżanki i Koledzy z młodszych klas.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%