Od ponad roku w ekstremalnie trudnych warunkach, często ponad siły, z narażeniem zdrowia swojego i bliskich, nieustannie pracują na pierwszym froncie walki z pandemią. Dziś mają swoje święto.
W Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia łączymy się myślami z lekarzami, pielęgniarkami, ratownikami medycznymi, całym personelem szpitali i placówek zdrowotnych, dziękując Wam za codzienną, wyjątkowo trudną pracę.
Życzymy Wam zdrowia, bo tylko z nim będziecie mogli, tak jak dotychczas, wspierać innych, życzymy wytrwałości, sił i niegasnącej pasji, z którą realizujecie swoje zadania, każdego dnia udowadniając, że wykonywana praca jest Waszą misją.
W wyjątkowy sposób myślami łączymy się dziś zwłaszcza z całym personelem chełmińskiego szpitala (Zespół Opieki Zdrowotnej w Chełmnie)
oraz niepublicznej poradni (NZOZ "Twój Lekarz" w Chełmnie).
Niech symboliczne niebieskie serce w komentarzach będzie i Waszym pozdrowieniem dla wszystkich pracowników służby medycznej.
Materiał: Urząd Miasta Chełmna
1 0
Oni mają za to płacone i żadnej łaski nie robią.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz