Zamknij
REKLAMA

Czy widzieliście już walentynkową wystawę telegramów ślubnych na ul. Grudziądzkiej?

16:29, 13.02.2021 | J.P
Skomentuj
REKLAMA

Na spacerowiczów ul. Grudziądzkiej czeka nowa wystawa telegramów ślubnych. Stare życzenia na barwnych kartach zachęcają przechodniów do uśmiechu i zadumy nad upływającym czasem. Walentynki to przecież święto miłości, a skoro miłość to również ślub i życzenia na wystawie pod nazwą "Szczęść Boże młodej parze".

Ślubne telegramy pochodzą z I połowy XX w. ze zbiorów Muzeum Ziemi Chełmińskiej oraz z kolekcji prywatnych.

Wystawa to kolejny sympatyczny element na chełmińskim deptaku.

(J.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

cchhcchh

6 4

Nie widzieliśmy i nie mamy zamiar oglądać. Niech sobie Jendryczka ogląda ile chce w czasie bezpośredniego kontaktu telefonicznego ze swoim mentorem. Nie chcemy mieć nic wspólnego z tym panem, jego mentorem i Muzeum, do czasu uczciwego konkursu.
BTW. Czy ul. Grudziądzka jest odpowiednim miejscem do wystawiania takich "stojaków" w czasie , gdy na ulicy ślizgawica? Czy to jest bezpieczne? Czy miasto ma przygotowaną polisę, jak ktoś się przewróci i wydłubie oko na takim badziestwie? Kto na to zezwolił? Czy zgoda jest na piśmie, pp. Mikiewicz, Murawski? Czy tzw. straż miejska burmistrza ma zakaz interwencji, wystawienia mandatu dla organizatora tego happeningu? Czy każdy może wystawić takie badziastwo razy 20 sztuk na głównej ulicy miasta? 20:05, 13.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%