Zamknij
REKLAMA

Trzy wypadki na drogach powiatu. Zachowajmy ostrożność w zimowych warunkach

12:22, 25.01.2021 |
Skomentuj
REKLAMA

Nadmierna prędkość była przyczyną trzech zdarzeń drogowych, do których doszło w ostatnich dniach na terenie powiatu chełmińskiego. Apelujemy do kierowców o szczególną ostrożność w zimowych warunkach.

Zmieniająca się nagle pogoda, opady śniegu i powstające na drodze błoto nie ułatwiają kierowcom podróżowania. Dlatego warto pamiętać o tym, że zdjęcie nogi z gazu może uratować życie. Prędkość należy dostosować do aktualnie istniejących warunków i sytuacji na drodze tak, aby zachować panowanie nad pojazdem.

W przeciągu ostatnich kilku dni na terenie naszego powiatu doszło do trzech zdarzeń drogowych spowodowanych nadmierną prędkością.

W piątek (22.01) po godz. 11.00 w Klamrach, kierująca volkswagenem, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z jezdni i uderzyła w ogrodzenia pobliskich posesji. Natomiast przed godz. 20.00 w Nowejwsi Chełmińskiej, kierujący BMW na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał z jezdni i wpadł na teren posesji. Za popełnione wykroczenia kierujący zostali ukarani mandatami karnymi. 

Do kolejnego zdarzenia spowodowanego zbyt szybką jazdą doszło dzisiaj (25.01) po godz. 01.00 w Żyglądzie, gdzie mężczyzna jadący BMW stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Za wykroczenie mieszkaniec Grudziądza został pouczony.

Chełmińscy policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy w zimowych warunkach.

Materiał: KPP Chełmno

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%