Zamknij
REKLAMA

OSP z Unisławia przesyła serdeczne podziękowania za wsparcie podczas gaszenia pożaru w Raciniewie

18:11, 26.11.2020 |
Skomentuj
REKLAMA

Ochotnicza Straż Pożarna w Unisławiu składa najserdeczniejsze podziękowania WSZYSTKIM, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do wsparcia naszej jednostki w ostatnim czasie. Za okazane serce, dobrą wolę, wszelkie słowa otuchy, wdzięczności, podziękowań, dzięki którym mimo zmęczenia, nikt z nas nie zastanawiał się czy dalej ma siłę walczyć z żywiołem.

Komenda Główna PSP uznała pożar w Raciniewie, jako zdecydowanie jeden z największych i najbardziej zakrojonych pod względem ilości zaangażowanych sił i środków akcji gaśniczych w kraju, prowadzony na składowisku zużytych opon, nikt z nas nie spodziewał się, że podczas tej akcji w piątek 13go spotka znajomych z wojska, rodzinę, przyjaciół z drugiego końca województwa… oznacza to tylko to, że wszyscy jesteśmy wielką strażacką rodziną.

Dziękujemy za wsparcie rzeczowe w postaci chemii gospodarczej, środków do dezynfekcji. Za napoje, jedzenie, przepyszne posiłki, ciasta… Bardzo żałujemy, że nie udało się nam uwiecznić radości i wdzięczności strażaków z całego województwa, którzy często po kilkudziesięciu godzinach ciężkiej pracy sięgali po przepyszne dania przygotowane przez Was. Społeczność gminy Unisław, ale też i sąsiednich okolic spisała się na ZŁOTY MEDAL! Wasz odzew i ogromne serca pozostaną na zawsze w naszej pamięci. Niestety nie jesteśmy w stanie wymienić każdego z osobna komu chcielibyśmy podziękować, bo było Was tak wielu, że na pewno ktoś by został pominięty, a tego nie chcemy.

Jednakże szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do Pań, które bezinteresownie poświęciły swój wolny czas, często w przerwie między pracą, a domem… i wspierały nas swoją obecnością, niekiedy całą noc, dbając o to by korzystającym z naszej strażnicy niczego nie zabrakło. To dzięki Wam strażacy biorący udział w akcji mogli korzystać z naszej remizy strażackiej całą dobę! Ewa Miąskowska-Podleś, p.Anna Brzozowska, Paulina AniołkowskaAneta KwiatkowskaHanna Grobelna, @Michalina Podleś, @Monika Zmudap.Marzena Polakowska, Ilona JarzemskaMałgorzata SzpajdaDanuta Potyrała -Dziękujemy również naszej MDP! Wojtek, Julia, Róża, Nadia, Wiktoria w Was nasza przyszłość!

Szczególne podziękowania składamy również wszystkim, którzy pracowali na koparkach, koparko-ładowarkach, a także cichym bohaterom - pracownikom stacji Watis, którzy piątkowej nocy otworzyli stację w 10 minut oraz pełnili dyżury cały weekend.

„W jedności siła. Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”

Dziękujemy druhowie OSP Unisław

PS. Wkrótce film podsumowujący akcję.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA