Zamknij
REKLAMA

Potrzebna pomoc w Szlachetnej Paczce. Możesz wymalować mieszkanie potrzebującym?

17:55, 21.11.2020 |
Skomentuj
REKLAMA

Czy znajdzie się tutaj dobra dusza, która podejmie się nieodpłatnie odświeżenia mieszkania (40m2) w ramach dobrego uczynku? Chodzi o zagruntowanie, malowanie ścian i sufitów. Farby już są! Szczegóły priv. #MożeszPomóc

Czy wiecie, że... nasza Reprezentacja też pomaga? Ależ to jest Drużyna, nie tylko na boisku!

 

 

 

Pomagać należy nie pomimo ciężkich czasów, ale przede wszystkim dlatego, że są ciężkie czasy. Im cięższe czasy tym bardziej ci, którzy mogą sobie na to pozwolić, powinni i muszą pomagać osobom słabszym. - mówi Wojciech Szczęsny.

W tym roku Szlachetna PACZKA jest potrzebna bardziej niż kiedykolwiek, dlatego mimo przeciwności związanych z pandemią, piłkarze reprezentacji po raz kolejny angażują się w pomoc wybranej rodzinie. Pomoc otrzyma rodzina Pani Małgorzaty i Pana Jana, którzy poświęcili się leczeniu synka z rdzeniowym zanikiem mięśni.

Dziękujemy: Łukasz Fabiański, Łukasz Skorupski, Wojciech SzczesnyJan BednarekBartosz BereszyńskiTomasz Kędziora, Paweł Bochniewicz, Kamil Glik, Robert Gumny, Arkadiusz Reca, Maciej Rybus, Sebastian Walukiewicz, Kamil Grosicki, Kamil Jóźwiak, Jakub Kamiński, Mateusz Klich, Grzegorz KrychowiakKarol Linetty, Jakub Moder, Sebastian Szymański, Piotr ZielińskiRobert LewandowskiArek MilikKrzysztof PiątekPrzemysław Płacheta, Jerzy Brzęczek, Łączy nas piłka, że kolejny rok inspirujecie do pomagania, tym którzy mieli mniej szczęścia.

Dołącz do drużyny Szlachetnej PACZKI i bądź, jak piłkarze reprezentacji Polski!

Wejdź na:

https://bit.ly/R_Wybierz_Rodzine

i wybierz rodzinę, dla której wspólnie z przyjaciółmi, z bliskimi, z kolegami z pracy, ze szkoły, ze studiów, z grupą w przedszkolu - przygotujesz paczkę!

Kontynuuj lub rozpocznij okołoświąteczną tradycję przygotowania Szlachetnej PACZKI.

Cały czas można wybierać potrzebujące rodziny z naszego powiatu i przygotować dla nich paczkę.

#MożeszPomóc Masz tę moc

Zobacz Rodziny z większymi potrzebami – do ich wyboru szczególnie zachęcamy osoby przygotowujące Paczki w większym gronie (np. w firmie) oraz Darczyńców z możliwościami przygotowania większej Paczki. Kliknij na link poniżej: 

https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/lista-rodzin/43?fbclid=IwAR2xJvfvHF4WIuvMZGT5zkxeGxP72936mlJhv5ZX-jRg3BX4dXr3Dyqlxcs

Materiał: Szlachetna Paczka Powiat Chełmiński

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA