Zamknij
REKLAMA

Ponad 2 kilogramy narkotyków nie trafi na rynek dzięki pracy chełmińskich kryminalnych

09:15, 16.10.2020 |
Skomentuj
REKLAMA

Dzięki pracy chełmińskich kryminalnych na rynek nie trafi znaczna ilość narkotyków. Mężczyźni odpowiedzialni za nielegalny proceder usłyszeli już zarzuty. Decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Ciężka praca chełmińskich kryminalnych doprowadziła do ustalenia i zatrzymania trzech mężczyzn, zamieszanych w narkotykowy proceder. Podczas przeszukania zajmowanych przez nich  pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych policjanci znaleźli łącznie ponad 2 kilogramy różnego rodzaju środków narkotycznych, takich jak np. marihuana czy amfetamina.

Ponadto zabezpieczone zostały grzybki o działaniu psychoaktywnym oraz przedmioty mogące służyć do ważenia posiadanych substancji.

Tego dnia miejscowi kryminalni pracowali wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Zatrzymany 36-letni mieszkaniec Chełmna oraz dwójka jego rówieśników z powiatu, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, usłyszeli zarzut posiadania i przygotowania do wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu za popełnione przestępstwo mężczyźni zostali aresztowani na 3 miesiące. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci nie poprzestają w walce z osobami handlującymi różnego rodzaju środkami odurzającymi i psychotropowymi. Stanowią one  zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia.

Materiał: KPP Chełmno

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Cchy Cchy

4 0

No i może zmniejszy się liczba naćpanych młodych z głośnikami na mieście 🤣 21:02, 16.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA