Zamknij
REKLAMA

Liczne interwencje strażaków z okolicy z powodu wichury i deszczu

11:03, 14.10.2020 |
Skomentuj
REKLAMA

Ubiegłej doby strażacy w całym kraju interweniowali głównie w związku z intensywnymi opadami deszczu. Mundurowi z okolic mieli również pełne ręce roboty z powodu wietrznej pogody.

-Dzisiejsza noc była dla nas bardzo pracowita. Kilkakrotnie zostaliśmy wzywani do usuwania skutków wichury i silnych opadów deszczu, które od wczoraj nie ustają. Sytuacja nadal jest groźna. Prosimy o zachowanie ostrożności.- informuje OSP Unisław.

Jak przekazał rzecznik komendanta głównego PSP ubiegłej doby strażacy w całym kraju interweniowali wielokrotnie. "Najwięcej w województwie śląskim (291), woj. małopolskim (228) i na Mazowszu (150)" - podał strażak.

Wskazał, że z kolei w środę od północy do 6 rano strażacy do zdarzeń związanych z pogodą wyjeżdżali już 1114 razy. Najwięcej zdarzeń odnotowano w woj. kujawsko-pomorskim (277), woj. wielkopolskim (263) i po prawie 100 interwencji w województwach: pomorskim i warmińsko-mazurskim.

Fot: OSP Unisław

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Chełmno to stan umysChełmno to stan umys

2 0

Krasnalski już zaciera rączki by na tym chodniczku malować nielegalne znaki oznaczające pseudo drogę rowerową 22:05, 14.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA