W nietypowych okolicznościach, w środku wakacji, pod reżimem sanitarnym, przygotowana przez samorząd uczniowski i panią Joannę Sprychę, odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów technikum.
Powodów do wzruszeń, do dumy było wiele. Były gratulacje i życzenia i wiele słów podziękowań. Absolwenci z najlepszymi świadectwami otrzymali nagrody od zaproszonych gości, przedstawicieli władz samorządowych miasta Chełmna oraz gmin powiatu chełmińskiego. Podziękowania otrzymali także uczniowie aktywnie działający na rzecz szkoły i lokalnej społeczności. Pan Dyrektor poinformował przybyłych o listach gratulacyjnych, które otrzymają Rodzice naszych najlepszych tegorocznych absolwentów ZS2.
2 1
Gratulacje! dla Absolwentów, Nauczycieli i Dyrekcji
2 0
Rano widziałam komentarz o braku maseczek, odstępu między dzieciakami i już go nie ma ? ? Prawdę ktoś napisał a redakcja usunęła ..
3 1
Oni już ciągle cenzurują. Ktoś dyżuruje i ścina wszystko, co nie po myśli władzy. Taki klimat.