Zamknij
REKLAMA

Konkurs na prowadzenie zajęć ChDK w sezonie 2020/2021

18:30, 09.07.2020 |
Skomentuj
REKLAMA

Instruktorzy i animatorzy mogą kierować ofertę do uczestników w każdym wieku: dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów należących do Uniwersytetu Trzeciego Wieku.Zgłoszenia mogą dotyczyć zajęć stałych dla sezonu 2020/2021, zajęć cyklicznych lub pojedynczych propozycji.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem i Formularzem.

Zgłoszenia należy przesłać do 26 lipca 2020 r. na adres: [email protected].

W temacie wiadomości prosimy wpisać „Konkurs na instruktora – imię i nazwisko”.

Dokumenty, które należy załączyć:

-CV

-skan lub zdjęcie podpisanego Regulaminu Konkursu www.chdk.pl/pliki/teksty/080720/regulamin.pdf

-wypełniony Formularz zgłoszeniowy www.chdk.pl/pliki/teksty/080720/formularz.pdf (w wersji word do pobrania na stronie www.chdk.pl)

UWAGA! w przypadku składania kilku ofert zajęć, należy formularz uzupełnić dla każdych zajęć oddzielnie podpisana zgoda na przetwarzanie danych osobowych (RODO) – załącznik 1 Regulaminu Konkursu opcjonalnie: list motywacyjny lub referencje oraz zdjęcie przedstawiające proponowane działania.

Informacji o konkursie udziela:Specjalistka ds. animacji kultury - Edyta Zarębska tel. 531 314 420, @: [email protected]

Chełmiński Dom Kultury skontaktuje się z wybranymi osobami do 7 sierpnia 2020 r. (zastrzegamy, że daty mogą ulec zmianie). Szczegóły wraz z plikami do pobrania znajdują się na stronie www.chdk.pl. Przesłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych dostępnej na stronie internetowej: www.chdk.pl/rodo.html.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA