Zamknij

3. Batalion Drogowo-Mostowy wybudował kolejny most

10:59, 02.07.2020 Aktualizacja: 11:22, 02.07.2020
Skomentuj

Zgodnie z decyzją Dowódcy Generalnego, na wniosek Wójta gminy Zbójna żołnierze 3bdm w dniach 25.05 – 24.06 2020r., zbudowali przeprawę mostową w m. Stanisławowo.

Powstała przeprawa o długości 22,5 m i szerokości 6,80 m, wykonana została w technologii montażu elementów drobnowymiarowych z konstrukcji stalowo drewnianej. Całość zadania realizowało 19 żołnierzy oraz 6 jednostek sprzętowych wydzielonych z 3bdm w Chełmnie.

Materiał: 3BDM

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-chelmno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%