Zamknij
REKLAMA

Złodziej paliwa zatrzymany tuż po kradzieży

16:21, 01.06.2020 |
Skomentuj
REKLAMA

U naszych sąsiadów zza Wisły przyłapano złodzieja. Policjanci ze świeckiej "patrolówki" zatrzymali mężczyznę, który na terenie miasta ze stacji benzynowych kradł paliwo posługując się przy tym kradzionymi tablicami rejestracyjnymi. Mężczyzna tankował paliwo i odjeżdżał nie regulując rachunku.

Wczoraj 31.05.2020r. ok. godz. 14.30 w Świeciu, 27-letni mężczyzna mieszkaniec powiatu Grudziądzkiego dokonał kradzieży tablic rejestracyjnych. Następnie przymocował je do swojego samochodu i dokonał na dwóch stacjach benzynowych kradzieży paliwa w ten sposób, iż tankował paliwo, a następnie odjeżdżał ze stacji nie regulując rachunku. 
Oficer dyżurny poinformował patrole będące w służbie, iż na terenie Świecia na jednej ze stacji paliw kierujący pojazdem Audi o różnych tablicach rejestracyjnych dokonał kradzieży paliwa i odjechał z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze, którzy pełnili służbę najbliżej danej stacji, przeanalizowali możliwe drogi ucieczki kierowcy Audi. Jak się okazało ich przypuszczenia potwierdziły się i w miejscowości Głogówko Królewskie zatrzymali kierującego pojazdem Audi, 27-letniego mężczyznę, który przyznał się do kradzieży tablic i paliwa. Podczas kontroli mundurowi u mężczyzny znaleźli woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego. Wstępne badanie wykazało, że była to marihuana. Dodatkowo wstępne badania wykazały że 27- latek kierował pojazdem będąc po użyciu środków odurzających. Zgodnie z kodeksem karnym zatrzymanemu grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Materiał: policja kujawsko-pomorska

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA