Zamknij
REKLAMA

Kolejny kierowca dachował. Tym razem w Cepnie

10:56, 20.05.2020 |
Skomentuj
REKLAMA

Wczoraj (19.05.2020) na terenie powiatu chełmińskiego doszło do dwóch zdarzeń drogowych, które zakończyły się dachowaniem. W obu przypadkach kierowcy zostali ukarani mandatami karnymi. Apelujemy do użytkowników dróg o rozsądek i jazdę zgodną z obowiązującymi przepisami.

Rozwaga i ostrożność kierowców ma decydujący wpływ na bezpieczeństwo ich samych oraz innych użytkowników dróg. Niestety nie wszyscy bezpiecznie docierają celu.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce wczoraj po godz. 07.00 na drodze W-548 w Cepnie, gdzie 20-letni kierujący oplem w wyniku niedostosowania prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w krawężnik, a następnie wypadł z drogi i  dachował.

Kolejne zdarzenie miało miejsce po godz. 16.00 na ul. Toruńskiej w Unisławiu. Tam też 21-letnia kierująca kią podczas wyprzedzania, zjechała na lewe pobocze, po czym straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w tył jadącego w tym samym kierunku volkswagena. W wyniku uderzenia volkswagen wypadł z jezdni i dachował.

Za popełnione wykroczenia, zarówno 20-letni kierujący oplem jak i 21-letnia kierująca kią zostali ukarani mandatami karnymi.

W związku z dużą ilością zdarzeń drogowych apelujemy do kierowców o ostrożność i jazdę zgodną z obowiązującymi przepisami. Również pieszych prosimy o rozsądek i zwiększoną uwagę.

Materiał: KPP Chełmno

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA